Jak działa E-Learning?

Szkolenia BHP on line

Szkolenie e-learningowe jest odpowiedzią na potrzebę szkoleń z zakresu BHP w dogodnych terminach. Pozwala na własne tempo nauki dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze kursy są skonstruowane w przejrzysty sposób, pozwalają w razie potrzeby na powtarzanie tematyki z wybranych działów. Aby wsiąść udział w takim szkoleniu, nie trzeba instalować dodatkowych programów na komputerze a jedynie posiadać przeglądarkę internetową. Zamówienie takiego szkolenia jest również intuicyjne.

Krok 1 – wybierz interesujące Cię szkolenie.

W naszej ofercie szkoleń e-learningowych z BHP na stronie www.bhp-academy.pl znajdziecie Państwo zarówno szkolenia dla stanowisk administracyjno-biurowych, dla pracodawców i osób kierujących pracownikami oraz dla kadry inżynieryjno-technicznej.

Krok 2 – Wypełnij formularz rejestracyjny i opłać wybrane kursy.

Aby przystąpić do szkolenia należy się zarejestrować na naszej stronie. Rejestracja wymaga podania adresu e-mail uczestnika szkolenia, na który będzie wysłany link aktywacyjny do e-learningu oraz danych personalnych w celu wystawienia zaświadczenia zgodnego w wymogami prawa o ukończeniu takiego szkolenia. Państwa dane będą wykorzystane tylko w celach przeprowadzenia szkolenia. Rejestracja wymaga także podania danych zamawiającego szkolenia, niezbędnych do wystawienia faktury.

System płatności elektronicznych umożliwia szybką i prostą opłatę za kurs. Faktura jest wystawiana automatycznie po opłaceniu szkolenia i wysyłana na podany adres e-mail.

Krok 3 – dostęp do kursu oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Po opłaceniu kursu uczestnicy dostają na maila informacje z danymi do logowania a osoba zamawiająca potwierdzenie uruchomienia szkolenia. Dostęp do szkolenie jest z możliwy z komputera, tabletu oraz smartfona z dostępem do Internetu. Uczestnik szkolenie ma możliwość wracania do udostępnionych mu materiałów w dowolnym momencie. Po zakończonym szkoleniu i pozytywnym zaliczeniu egzaminu automatycznie generowane jest zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie jest dostępne do pobrania w formacie pliku pdf, na życzenie wysyłamy wydrukowane zaświadczenie pocztą.

Powiązane artykuły

Odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *