Jak działa E-Learning?

Szkolenia BHP on line

Szkolenie e-learningowe jest odpowiedzią na potrzebę szkoleń z zakresu BHP w dogodnych terminach. Pozwala na własne tempo nauki dostosowane do Twoich potrzeb. Nasze kursy są skonstruowane w przejrzysty sposób, pozwalają w razie potrzeby na powtarzanie tematyki z wybranych działów. Aby wsiąść udział w takim szkoleniu, nie trzeba instalować dodatkowych programów na komputerze a jedynie posiadać przeglądarkę internetową. Zamówienie takiego szkolenia jest również intuicyjne.

Krok 1 – wybierz interesujące Cię szkolenie.

W naszej ofercie szkoleń e-learningowych z BHP na stronie www.bhp-academy.pl znajdziecie Państwo zarówno szkolenia dla stanowisk administracyjno-biurowych, dla pracodawców i osób kierujących pracownikami oraz dla kadry inżynieryjno-technicznej.

Krok 2 – Wypełnij formularz rejestracyjny i opłać wybrane kursy.

Aby przystąpić do szkolenia należy się zarejestrować na naszej stronie. Rejestracja wymaga podania adresu e-mail uczestnika szkolenia, na który będzie wysłany link aktywacyjny do e-learningu oraz danych personalnych w celu wystawienia zaświadczenia zgodnego w wymogami prawa o ukończeniu takiego szkolenia. Państwa dane będą wykorzystane tylko w celach przeprowadzenia szkolenia. Rejestracja wymaga także podania danych zamawiającego szkolenia, niezbędnych do wystawienia faktury.

System płatności elektronicznych umożliwia szybką i prostą opłatę za kurs. Faktura jest wystawiana automatycznie po opłaceniu szkolenia i wysyłana na podany adres e-mail.

Krok 3 – dostęp do kursu oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Po opłaceniu kursu uczestnicy dostają na maila informacje z danymi do logowania a osoba zamawiająca potwierdzenie uruchomienia szkolenia. Dostęp do szkolenie jest z możliwy z komputera, tabletu oraz smartfona z dostępem do Internetu. Uczestnik szkolenie ma możliwość wracania do udostępnionych mu materiałów w dowolnym momencie. Po zakończonym szkoleniu i pozytywnym zaliczeniu egzaminu automatycznie generowane jest zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie jest dostępne do pobrania w formacie pliku pdf, na życzenie wysyłamy wydrukowane zaświadczenie pocztą.

Powiązane artykuły

Hałas a zdrowie

Obecnie hałas towarzyszy człowiekowi nieprzerwanie, w domu,  w pracy, podczas wypoczynku a nawet w nocy podczas snu. Szkodliwość oddziaływania hałasu zależy od poziomu ciśnienia akustycznego i czasu trwania narażenia, czyli tak zwanej dawki hałasu. Reakcją obronną organizmu na nadmierny hałas jest czasowe przesunięcie progu słyszenia, które ustępuje po upływie określonego czasu. Działanie hałasu nie ogranicza się tylko do narządu słuchu, obejmuje także inne skutki zdrowotne.

Top 7 zagrożeń w miejscu pracy.

Bezpieczeństwo w miejscu pracy zawdzięczane jest między innymi dobrze wykonanej ocenie ryzyka zawodowego. Dla pracodawców oznacza to zidentyfikowanie wszystkich zagrożeń bezpieczeństwa na stanowiskach pracy i określenie związanego z nimi ryzyka wystąpienia urazów, chorób i strat w zakładzie pracy . Zdrowie i bezpieczeństwo mają ogromne znaczenie w miejscu pracy, ponieważ przyczyniają się do promowania dobrej atmosfery w firmie, szeroko rozumianego wellbeingu szczęścia i zaufania do firmy zarówno wśród pracowników, jak i pracodawców.

Szkolenie Wstępne z dziedziny BHP

Spis treści: Cel szkolenia wstępnego Instruktaż ogólny Czas trwania Instruktażu ogólnego Instruktaż stanowiskowy Czas trwania Instruktażu stanowiskowego Cel szkolenia wstępnego. Celem szkolenia wstępnego jest przygotowanie…

Odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *